Pozycjonowanie stron Jaworzno

Strona internetowa to jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingu internetowego. Można na niej promować swoje produkty, informować o promocjach, kontaktować się z klientami, czy nawet prowadzić bezpośrednią sprzedaż. 

Czasami zdarza się jednak tak, że pomimo aktywnej strony internetowej, liczba klientów i sfinalizowanych transakcji nie zmienia się. Co jest nie tak? Problemem może być niska pozycja strony w wynikach wyszukiwania. 

Jeśli prowadzisz swoją firmę na terenie Jaworzna lub działasz na większym obszarze, ale centrum Twojej działalności znajduje się w Jaworznie, to doskonale trafiłeś! 

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron w Jaworznie i pomożemy zwiększyć widoczność Twojej firmy w sieci. Dzięki naszym skutecznym i profesjonalnym działaniom Twoja witryna pojawi się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania, co z kolei przyczyni się do zwiększenia ruchu, ilości konwersji i wreszcie – do generowania większych zysków. 

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych to szereg czynności, których zadaniem jest zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej w sieci. Można tutaj wymienić wiele różnych działań, jednak najważniejsze jest dopasowanie strony internetowej do algorytmu Google. 

Witryna zgodna z algorytmem Google będzie wyświetlała się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu potencjalni klienci z łatwością znajdą Twoją firmę, po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych. 

Analiza aktualnej sytuacji strony internetowej

Zanim jednak przystąpimy do jakichkolwiek działań pozycjonowania strony internetowej w Jaworznie, wykonujemy dogłębną analizę witryny, czyli tak zwany audyt strony internetowej

Jest to czynność, dzięki której możemy sprawdzić, w jakim stopniu Twoja strona jest widoczna, jakie błędy w pozycjonowaniu występują oraz, które ze wdrożonych rozwiązań nie sprawdziły się i nie przyczyniły do zwiększenia konwersji. 

Po wykonaniu audytu i przeanalizowaniu wyników możemy zaprojektować plan działania w pełni dopasowany do potrzeb Twojej strony. 

Optymalizacja strony internetowej

Po wykonaniu audytu i zaprojektowaniu planu działania możemy przystąpić do realizowania założeń. Jest to kolejny etap pozycjonowania strony

Naszym priorytetem jest przede wszystkim dopasować stronę internetową do algorytmu Google, dlatego na tym etapie usuwamy wszystkie niezgodne z algorytmem elementy, które wykazał nam audyt strony. 

Czas trwania całego procesu zależy głównie od zakresu wdrażanych przez nas działań. Jeśli na istniejącej już stronie wykryjemy dużo błędów i konieczne będzie wprowadzenie wielu poprawek, to oczywiście cała usługa pozycjonowania strony potrwa nieco dłużej. 

Pozycjonowanie wewnętrzne strony internetowej

Ważnym elementem całego procesu pozycjonowania strony internetowej jest również tzw. pozycjonowanie wewnętrzne. Polega ono m.in. na utworzeniu bloga firmowego i publikowaniu artykułów związanych z Twoją branżą. 

Takie działanie pozwala na budowanie profesjonalnego wizerunku filmy, zwiększa widoczność strony w wynikach wyszukiwania, a do tego pomaga w budowaniu pozytywnej relacji z potencjalnym klientem (dostarczasz mu wartościowe treści). 

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej w Jaworznie?

Pozycjonowanie strony internetowej w Jaworznie to koszt w granicach 300-3000 zł. Jak widzisz, pojawia się tutaj duża rozbieżność cenowa. Jest ona spowodowana tym, że każda sytuacja jest inna i w przypadku dwóch różnych witryn internetowych konieczne może być wdrożenie innych działań. 

Do czynników, które mają wpływ na cenę usługi zaliczyć można m.in. działania konkurencji, ilość błędów wykrytych podczas audytu oraz rodzaj wybranego pozycjonowania. 

Umowa na pozycjonowanie strony internetowej

Wykonanie usługi pozycjonowania strony internetowej w Jaworznie poprzedzone jest sporządzeniem i podpisaniem umowy. Pozycjonowanie to proces długotrwały i złożony z wielu etapów, dlatego minimalny czas współpracy z nami wynosi 3 miesiące. Po tym czasie przedłużamy umowę na rok. 

Jeśli nasze usługi nie będą spełniały Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować ze współpracy z miesięcznym wypowiedzeniem. 

Czy efekty pozycjonowania strony internetowej są gwarantowane?

Efekty pozycjonowania strony niestety nie są gwarantowane. Dzieje się tak z powodu algorytmu Google, który nie jest do końca znany. Dodatkowo regularnie wykonywane są aktualizacje, przez co spadek lub wzrost pozycji strony może być nagły i nieoczekiwany. 

Jak w takim razie zaufać?

Współpraca z nami opiera się na transparentnych działaniach. Przed wdrożeniem jakiegokolwiek działania, najpierw skontaktujemy się Tobą. Wyjaśnimy Ci dokładnie co planujemy zrobić i dlaczego. Dodatkowo poinformujemy Cię o tym, jakich efektów możesz się spodziewać.