Opinie o nas

Od 2018 roku przykładamy ogromną wagę do zadowolenia naszych Klientów. Nasza ocena w Google Maps to 5/5. Zadowolenie Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Polecam z całego serca! Wykonana strona spełnia wszelkie moje oczekiwania, bardzo łatwy i szybki kontakt z wykonawcą oraz szybka realizacja usługi!

Współpraca z CentrumSeo to czysta przyjemność, a strona wykonana na 6! 🙂

Paulina Słapek

matmamia.pl

Jakbym mogła dać 6 gwiazdek, to zrobiłabym to z czystym sumieniem! Słuchanie potrzeb klienta, fachowe doradztwo na każdym etapie, trafione propozycje zmian, szybkość realizacji zlecenia, terminowość, słowność i przede wszystkim uczciwość cenowa – to tylko kilka zalet, którymi cechuje się CentrumSeo. Zdecydowanie polecam!!

Jolanta Przybysz

missdevil.eu

Polecam Serdecznie firmę CentrumSeo! Współpracujemy już dwa lata jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągnięć jakie w tym czasie uzyskała Nasza firma. Dzięki wielkiemu profesjonalizmowi oraz doświadczeniu ,a zarazem kreatywności Pana Krzysztofa Nasz sklep internetowy rozwija się z miesiąca na miesiąc. Dziękujemy za pełen profesjonalizm oraz pomoc w rozwoju.

Karol Barzak

tomexmeblowy.pl

Pozytywny kontakt i bardzo obszerne oraz użyteczne podpowiedzi.

Maciej Jasiczak

ubezpieczenia-szwajcaria.pl

Polecam Krzyśka! Zajmuje się kilkoma strona internetowymi moich firm, szybka reakcja, bardzo dobry kontakt i świetna realizacja każdego zleconego projektu! Polecam!

Lesław Blacha

leslawblacha.pl

Bardzo dobry kontakt, wiele praktycznych porad od informatyka wpływających na dochodowość strony i lepsza jakość obsługi klienta. Zrobiłem 3 strony w Site Ninja i za każdym razem byłem bardzo bardzo zadowolony.

Dawid Pańkowski

sztachetyzmetalu.pl

Pełen profesjonalizm, szybki kontakt, indywidualne podejście do potrzeb klienta. Zdecydowanie polecam współpracę z Krzysztofem!

Karolina Witnicka

drewawitnicka.pl

Polecam z czystym sumieniem. Po paru godzinach i wprowadzonych zmianach z Panem Krzysztofem widać znaczny wzrost w pozycjonowaniu strony. Duża wiedza oraz chęć przekazywania innym. Na pewno jeszcze będę korzystał z usług. Polecam !!

Radosław Sas

akustonic.com

Profesjonalne podejście do klienta.Polecam z całego serca.

Magdalena Krasucka

www.salon-gabi.pl

Website build in only 2 weeks, very professional, the result is absolutely amazing.
Thanks a lot Site Ninja !

Thibault Jacquemet

loook-social.com

Błyskawiczna pomoc, mega fachowość. Widac ogromną znajomość developerską

Bartłomiej Bernat

elektryczneszczoteczki.pl

Polecam usługi Pana Krzyska w 100% świetny kontakt z klientami,szybka reakcja na e-maile, świetna współpraca.

Iwona Nowakowska

sylclever.nl

Zdecydowanie polecam! Bardzo dobry kontakt i pełen profesjonalizm.

Wojciech Dzierwa

auto.weryfikacje.com