Pozycjonowanie stron internetowych

Jeżeli na poważnie myślisz o tym, aby Twoja strona internetowa była widoczna w internecie, to koniecznie musisz wiedzieć czym jest pozycjonowanie stron w internecie.

Jeżeli już posiadasz własną stronę internetową, to wiesz, że nie tak łatwo jest przyciagnąć do niej osoby potencjalnie zainteresowane Twoją ofertą.

Gdy Twój potencjalny nowy Klient szuka firmy podobnej do Twojej, najprawdopodobniej wpisuje w wyszukiwarkę Google konkretną frazę, na przykład “pozycjonowanie stron Mysłowice“. Jeżeli Twoja strona nie znajduje się na pierwszej stronie wyników Google, to szansa na to, że Twoja firma zostanie odnaleziona jest bardzo mała.

Właśnie z tego powodu, od wielu lat świadczymy dla naszych Klientów usługę pozycjonowania stron w internecie.

Na czym polega pozycjonowanie strony internetowej

Pozycjonowanie strony internetowej jest to szereg procesów, które muszą być wykonywane w odpowiedniej kolejności. W przypadku naszych działań na początku wykonujemy analizę Twojej strony internetowej. Podczas tej analizy sprawdzamy czy:

  • Twoja strona internetowa jest zoptymalizowana pod najnowsze wytyczne Google,
  • Sprawdzamy aktualną widoczność Twojej strony w interencie,
  • Sprawdzamy widoczność Twojej konkurencji.

Na podstawie zebranych danych, szykujemy dla Ciebie indywidualny plan pozycjonowania strony, który składa się z dwóch głównych elementów:

  • Działania bezpośrednio na stronie – w zakres tych prac wchodzi: modernizacja strony internetowej oraz rozbudowa strony internetowej
  • Działania zewnętrzne – w zakres tych prac wchodzi pozyskiwanie linków z powiązanych tematycznie stron i z artykułów sponsorowanych.

 

Raportowanie działań seo

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego raz w miesiącu otrzymujesz od nas szczegółówy raport w którym znajdziesz:

  • Wszystkie frazy na które aktualnie jest widoczna Twoja strona wraz z informacją o zmianie pozycji. 
  • Porównanie ile fraz było w  TOP10, TOP20 i TOP50 w poprzednim i obecnym miesiącu.
  • Dokładne linki do miejsc, w których opublikowaliśmy artykuły sponsorowane reklamujące Twoją stronę.
i

ŻADNYCH DŁUGOTERMINOWYCH ZOBOWIĄZAŃ

RZETELNE RAPORTY Z NIEZALEŻNYCH NARZĘDZI

DEDYKOWANY OPIEKUN, KTÓRY ODBIERA TELEFONY

Co o nas mówią

Działamy od stycznia 2018 roku. Od tamtej pory nie dostaliśmy żadnej negatywnej opinii.
Dla nas to Ty jesteś najważniejszy!

Jolanta Przybysz

Jakbym mogła dać 6 gwiazdek, to zrobiłabym to z czystym sumieniem! Słuchanie potrzeb klienta, fachowe doradztwo na każdym etapie, trafione propozycje zmian, szybkość realizacji zlecenia, terminowość, słowność i przede wszystkim uczciwość cenowa – to tylko kilka zalet, którymi cechuje si…

Jolanta Przybysz

Łukasz Jankowski

Bez wahania polecam firmę jak i właściciela p. Krzysztofa. Od prawie roku pozycjonuje nam dwie strony internetowe (biznes lokalny oraz sklep e-commerce). Wyniki są zadowalające, widzimy, że jesteśmy wyżej pozycjonowani w Google a co za tym idzie nasze przychody wzrastają. Klienci coraz częściej nas dostr…

Łukasz Jankowski

Karol Barzak

Polecam Serdecznie firmę SiteNinja! Współpracujemy już dwa lata jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągnięć jakie w tym czasie uzyskała Nasza firma. Dzięki wielkiemu profesjonalizmowi oraz doświadczeniu ,a zarazem kreatywności Pana Krzysztofa Nasz sklep internetowy rozwija się z miesiąca na mie…

Karol Barzak

Lesław Blacha

Polecam Krzyśka! Zajmuje się kilkoma strona internetowymi moich firm, szybka reakcja, bardzo dobry kontakt i świetna realizacja każdego zleconego projektu! Polecam!

Lesław Blacha

Dawid Pańkowski

Bardzo dobry kontakt, wiele praktycznych porad od informatyka wpływających na dochodowość strony i lepsza jakość obsługi klienta. Zrobiłem 3 strony w Site Ninja i za każdym razem byłem bardzo bardzo zadowolony.

Dawid Pańkowski

Radosław Sas

Polecam z czystym sumieniem. Po paru godzinach i wprowadzonych zmianach z Panem Krzysztofem widać znaczny wzrost w pozycjonowaniu strony. Duża wiedza oraz chęć przekazywania innym. Na pewno jeszcze będę korzystał z usług. Polecam !!

Radosław Sas

Magdalena Krasucka

Profesjonalne podejście do klienta. Polecam z całego serca.

Magdalena Krasucka

Thibault Jacquemet

Website build in only 2 weeks, very professional, the result is absolutely amazing.
Thanks a lot Site Ninja !

Thibault Jacquemet

Bartłomiej Bernat

Błyskawiczna pomoc, mega fachowość. Widac ogromną znajomość developerską

Bartłomiej Bernat

Maciej Jasiczak

Pozytywny kontakt i bardzo obszerne oraz użyteczne podpowiedzi.

Maciej Jasiczak

Iwona Nowakowska

Polecam usługi Pana Krzyska w 100% świetny kontakt z klientami,szybka reakcja na e-maile, świetna współpraca.

Iwona Nowakowska

Wojciech Dzierwa

Zdecydowanie polecam! Bardzo dobry kontakt i pełen profesjonalizm.

Wojciech Dzierwa

Piotr Kruczek

Polecam usługi Centrumseo.pl
Szybko, sprawnie i rzetelnie

Piotr Kruczek

Karolina Witnicka

Pełen profesjonalizm, szybki kontakt, indywidualne podejście do potrzeb klienta. Zdecydowanie polecam współpracę z Krzysztofem!

Karolina Witnicka

Zobacz efekty

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie analizę i omówienie kilku naszych projektów.
Zobacz jak skuteczne są nasze działania!

Gabinet medycyny estetycznej

Strona internetowa rodzinnego gabinetu medycyny estetycznej z Sosnowca.

Case study:

Klientka zgłosiła się do nas, ponieważ otwierała swój gabinet i chciała od razu kompleksowo podejść do marketingu i promocji swojego gabinetu. Z uwagi na branżę, reklamowanie takich usług w płtanych kampaniach jest drogie i ograniczone prawnie. W przypadku SEO, nie mamy takich trudności.

Co chcesz dalej zrobić?

Doradca finansowy ze szwajcarii

Strona internetowa polskiego doradcy finansowego działającego na terenie Szwajcarii. Firma kieruje swoją ofertę głównie do osób prywatnych..

Case study:

Po wykonaniu audytu strony internetowej okazało się, że strona zawiera wiele błędów: zarówno technicznych, jak i związanych z optymalizacją. W styczniu 2019 roku opublikowana została nowa wersja strony. Wdrożone zostały wszystkie najnowsze wytyczne Google, a także poprawiliśmy i zoptymalizowaliśmy istniejące teksty. Następnie rozpoczęliśmy zdobywanie wartościowych linków do stworzonych wcześniej rozbudowanych, merytorycznych artykułów.

Co chcesz dalej zrobić?

Hurtownia akcesoriów meblowych

Sklep internetowy zajmujący się stacjonarną i wysyłkową sprzedażą produktów dla stolarzy.

Case study:

Sklep internetowy stworzony przez nas od podstaw i stale pozycjonowany. Firma prowadziła wcześniej sprzedaż stacjonarną oraz poprzez Allegro. Dzięki decyzji o utworzeniu sklepu hurtownia znacznie poszerzyła grono swoich klientów, jednocześnie uniezależniając się od zewnętrznych serwisów i ich wysokich prowizji.

Firma dekarska z katowic

Profesjonalna firma dekarska, zajmująca się budową, naprawą oraz konserwacją dachów na terenie Katowic i miast ościennych.

Pozycjonujemy stronę od kwietnia 2018 roku. To wtedy napisał do mnie właściciel firmy z informacją, że poprzedni wykonawca usunął stronę i “zapadł się pod ziemię”.

Case study:

Na początku sytuacja była ciężka, ponieważ usunięcie strony przez poprzednią firmę, to nie tylko spadek pozycji w Google, ale także brak nowych klientów. W ciągu 24 godzin od podpisania umowy stworzyliśmy nową stronę, z unikalną treścią i z zachowaniem poprzedniego linkowania. Dzięki temu działaniu zminimalizowaliśmy utratę pozycji, a w efekcie dalszej pracy w ciągu kilku następnych miesięcy znacząco poprawiliśmy widoczność strony i zdobyliśmy TOP5 dla najbardziej istotne frazy.

Co chcesz dalej zrobić?

Ksero w Białymstoku

Lokalny punkt ksero, świadczący usługi z zakresu kserowania, drukowania oraz oprawiania dokumentów.

Efekty widoczne po prawej stronie zostały wypracowane w okresie kwiecień – wrzesień 2019 roku.

Case study:

Głównym problemem z którym musieliśmy się zmierzyć były słabej jakości linki dodawane przez poprzednią firmę oraz źle skonstruowana strona internetowa.

Podczas współpracy stworzyliśmy nową, zoptymalizowaną pod SEO stronę internetową. Następnie usunęliśmy linki słabej jakości i rozpoczęliśmy pozyskiwać nowe linki, pochodzące ze sprawdzonych źródeł i portali.

Szkoda dłużej czekać!

Zapraszamy do darmowej konsultacji.

Przekonaj się, jak możemy Ci pomóc!

Email:

biuro@centrumseo.pl

}

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 8.00 – 20.00

Zgody RODO