Czym jest audyt strony internetowej

Nasz audyt strony internetowej ma dwa cele. Są to:

  1. Zwiększenie pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.
  2. Realne zwiększenie sprzedaży na Twojej stronie.

Aby to osiągnąć:

  • Analizujemy pozycję Twojej strony i strony konkurencji
  • Analizujemy stronę pod kątem UX – potrafimy zwiększyć konwersję z 0,3% do nawet 1,5%
  • Analizujemy Twoją stronę pod względem SEO

Na koniec otrzymujesz od nas obszerny raport, w którym jasno opisujemy co trzeba zmienić i dlaczego.

Jak przebiega cały proces?

"

Analizujemy Twoją stronę

Na początku nasi specjaliści dogłębnie analizują Twoją stronę internetową. Sprawdzamy jak wygląda jej pozycja w Google, analizujemy optymalizację strony, prezentacje treści oraz linkowanie wewnętrzne.
Ten punkt zawiera:

  • analizę meta tagów (title, meta description)
  • analizę dyrektyw dla robota Google
  • analizę treści znajdujących się w serwisie (analiza jest przeprowadzana pod kątem duplikacji treści, odpowiedniej konstrukcji treści, odpowiedniej struktury strony, poprawnego linkowania wewnętrznego).
"

Analizujemy UX Twojej strony

UX, czyli User experience. Pod tym pojęciem kryje się całość wrażeń, jakich doświadcza użytkownik będąc na Twojej stronie internetowej. Odpowiedni UX nie tylko pośrednio zwiększa Twoją pozycję w Google, ale także bezpośrednio wpływa na to jak często Klienci decydują się na zakup.
"

Sprawdzamy Twoją konkurencję

Analizujemy słowa kluczowe na które wyświetla się Twoja konkurencja. W ten sposób znajdujemy dla Ciebie nowe słowa kluczowe, na które warto się pozycjonować.
"

Tworzymy indywidualny audyt SEO

Po przeprowadzonym audycie otrzymujesz od nas audyt SEO w którym omawiamy i tłumaczymy konieczne zmiany. Po ich wprowadzeniu, zauważysz znaczący wzrost pozycji Twojej strony!

s

Co nas wyróżnia?

Wiemy że konkurencja na rynku jest duża, jednak nasz audyt to zupełnie inne podejście do Twojego biznesu. Zobacz co zyskasz inwestując w naszą usługę:

Indywidualne podejście

Każdy audyt tworzymy indywidualnie, dlatego na jego wykonanie potrzebujemy od 7 do 10 dni roboczych.

Dodatkowa wiedza

Oprócz samej analizy, w audycie znajduje się także sporo praktycznej wiedzy. Nie tylko pokazujemy Ci co należy poprawić, ale także tłumaczymy dlaczego warto to zrobić.

w

Wsparcie merytoryczne

Jeżeli po zapoznaniu się z audytem, pojawią się dodatkowe pytania – po prostu napisz do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania mailowo, a jeżeli będzie to konieczne to umówimy się na rozmowę telefoniczną!

Czy to działa?

Na pewno zastanawiasz się czy nasze audyty są skuteczne? Czy dadzą Ci wymierny efekt? Czy odczujesz realny wpływ wprowadzonych zmian na swoją stronę internetową. Nic dziwnego! Sami zawsze zastanawiamy się jak mądrze inwestować nasze pieniądze. Dlatego spójrz na poniższe wykresy, na których dokładnie widać natychmiastowe efekty konsultacji i wprowadzonych zmian!

Poniżej pokażmy Ci kilka różnych efektów naszych audytów, żebyś mógł zobaczyć jaki efekt przyniosą Twojej stronie internetowej.Na powyższym wykresie widać ilość słów kluczowych na jakie widoczna była strona jednego z naszych Klientów (sklep internetowy z odzieżą).

Przed przed audytem: TOP10: 20 słów TOP50: 407.
Po audycie: TOP10: 73 słów kluczowych, TOP50: 796

Zwiększyliśmy widoczność strony o 265%!


Powyżej widzisz widoczność w internecie firmy, której pracownicy bez odpowiedniej wiedzy zarządzali stroną internetową. Po wprowadzeniu sugerowanych przez nas zmian dotyczących treści i linkowania wewnętrznego, ponad dwukrotnie zwiększyła się widoczność strony w wynikach Google!


Powyżej widzisz zmianę widoczności dużego sklepu internetowego, w którym przebudowaliśmy strukturę strony i poprawiliśmy linkowanie wewnętrzne.

Blisko 10 krotny wzrost widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google!

Poniżej znajdziesz ostatni już wykres, pokazujący efekty wynikające z zupełnej modernizacji sklepu internetowego.

 

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Czy dam radę sam wprowadzić zmiany?

Dokładamy wszelkich starań, aby omawiać wszystko przystępnym, prostym językiem. Jeżeli sam zarządzasz swoją stroną internetową, bez problemu będziesz w stanie wdrożyć przesłane przez nas zmiany. Jeżeli jednak nie chcesz sam wprowadzać zmiań, nasi developerzy mogą wdrożyć sugerowane zmiany, za dodatkową opłatą.

Ile to kosztuje

Cena audytu zależna jest od konkretnej strony internetowej.

W przypadku prostych stron, cena wynosi 399 zł netto. Rozbudowane strony i sklepy internetowe to inwestycja zaczynająca się od 799 zł netto. 

Jesteśmy polską firmą i na wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

 

Ile muszę czekać?

Do każdego audytu podchodzimy indywidualnie. Analiza strony jest dopiero pierwszym krokiem. Następnie musimy wszystko opisać oraz wyjaśnić. Czasem konieczne jest nagranie odpowiednich video, aby odpowiednio wyjaśnić dany problem. Dlatego czas stworzenia naszego audytu SEO wynosi zazwyczaj od 7 do 10 dni roboczych.

Zamów darmową wycenę

Zainwestuj 30 sekund, wypełnij formularz i w ciągu 24 godzin przygotujemy dla Ciebie wycenę audytu Twojej strony!
Zupełnie za darmo i bez zobowiązań!

Zgoda RODO