Pozycjonowanie stron Sosnowiec

Prowadzisz swoją działalność na terenie lub w okolicach Sosnowca i chcesz, aby Twoja strona internetowa generowała większe zyski? Doskonale trafiłeś! 

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron w Sosnowcu i pomożemy Ci zwiększyć ruch oraz konwersje na Twojej witrynie internetowej. 

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych? 

Marketing w postaci prowadzenia strony firmowej to obecnie najpotężniejsze narzędzie w walce o pozyskiwanie klientów. Jednak, aby taka strona działała efektywnie i spełniała swoje zadania, odbiorcy muszą na nią najpierw trafić. A jak mają na nią trafić, jeśli ukazuje się ona na szarym końcu wyników wyszukiwania? Szczerze mówiąc, w takiej sytuacji mało prawdopodobne jest to, że ktoś odwiedzi Twoją witrynę. Jeśli chcesz, aby strona pozyskiwała klientów dla Ciebie, musi się ona pojawiać na wysokiej pozycji. Tego właśnie dotyczy pozycjonowanie stron internetowych

Jest to szereg działań, które mają na celu dostosowanie witryny do algorytmów Google. Nasza usługa pozycjonowania stron w Sosnowcu zwiększy Twoją widoczność w sieci, pozwoli Ci dać się zauważyć i wyróżni Twoją firmę wśród konkurencji. 

Analiza aktualnej sytuacji strony internetowej 

Zanim przystąpimy do jakichkolwiek działań związanych z pozycjonowaniem, wykonujemy analizę aktualnej sytuacji Twojej strony internetowej, czyli tzw. audyt strony internetowej. Dzięki specjalnym narzędziom oraz własnej wiedzy i doświadczeniu określamy aktualną widoczność strony, wyłapujemy istniejące błędy oraz sprawdzamy, które ze wdrożonych działań się nie sprawdzają. 

Następnie na podstawie dogłębnej analizy przygotowujemy dla Ciebie plan działaniach i listę proponowanych przez nas rozwiązań, które skutecznie zwiększą widoczność Twojej firmy w sieci. 

Optymalizacja strony internetowej 

Gdy wiemy już, jakie błędy występują na Twojej witrynie, możemy przystąpić do optymalizacji. Priorytetem będzie naprawienie wszystkich błędów, które zostały znalezione podczas audytu oraz usunięcie elementów nieprzyjaznych algorytmowi Google. 

To, jakie działania wdrożymy, będzie zatem zależało od rodzaju oraz ilości błędów, które utrudniają wyświetlanie strony na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. 

Pozycjonowanie wewnętrzne strony internetowej 

Sama optymalizacja strony internetowej może przynieść zaskakujące efekty i skutecznie zwiększyć widoczność Twojej witryny w sieci, jednak to jeszcze nie wszystko. Zajmiemy się także pozycjonowaniem wewnętrznym strony internetowej. A co to oznacza? Otóż pozycjonowanie wewnętrzne polega m.in. na prowadzeniu bloga firmowego, który zawiera artykuły związane z Twoją branżą. 

Takie działanie nie tylko wpłynie na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, ale pomoże także zbudować profesjonalny wizerunek marki oraz dostarczy potencjalnemu klientowi ważnych informacji. 

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej w Sosnowcu?

Pozycjonowanie strony internetowej w Sosnowcu to koszt rzędu 300-3000 zł. A skąd taka rozbieżność? Już wyjaśniamy. Cena usługi zależy od zakresu pozycjonowania, a to z kolei zależy od wielu innych czynników, takich jak działania konkurencji, rodzaj wybranego pozycjonowania, ilość błędów wykrytych podczas audytu itp. Im większy zakres usługi, tym oczywiście wyższa będzie cena. 

Umowa na pozycjonowanie strony internetowej 

Pozycjonowanie strony internetowej to wbrew pozorom proces długotrwały i złożony. Aby efekty były widoczne, potrzeba czegoś więcej niż wprowadzenia kilku działań. Dlatego minimalny okres współpracy z nami to 3 miesiące i właśnie na taki czas podpisujemy umowę. Po upływie tego okresu przedłużamy umowę na rok. 

Jeśli nie będziesz zadowolony ze współpracy, to pamiętaj, że z każdej umowy możesz zrezygnować z miesięcznym wypowiedzeniem. 

Czy efekty pozycjonowania strony internetowej są gwarantowane?

Wiele przedsiębiorców, którzy oferują usługi pozycjonowania strony internetowej, gwarantuje stuprocentową skuteczność swoich działań. Niestety takie osoby nie są do końca szczere ze swoimi klientami, ponieważ pozycja, na której wyświetli się Twoja strona internetowa, zależy głównie od algorytmu Google. A to, co brane jest pod uwagę, niestety nie jest do końca znane. Dodatkowo algorytm ten stale jest aktualizowany, dlatego może się to skończyć dużymi spadkami albo wzrostami pozycji w najmniej oczekiwanym momencie. 

Jak w takim razie zaufać? 

Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na całkowitą transparentność działań. Wszystkie rozwiązania, które planujemy wdrożyć, najpierw omawiane będą z Tobą. Dokładnie poinformujemy Cię o tym, jaki mamy pomysł, co chcemy zrobić, jak to zrobić, dlaczego chcemy to zrobić oraz jakich efektów się spodziewamy. 

Jeśli potrzebujesz pozycjonowania stron internetowych w Sosnowcu, nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś.