Pozycjonowanie stron internetowych – Mysłowice

Górny Śląsk to jeden z najbardziej rozwiniętych regionów Polski, dlatego każdy przedsiębiorca, niezależnie od branży, musi zmierzyć się z liczną konkurencją. Na szczęście, my znamy sposoby, które pozwolą Ci zwiększyć liczbę klientów o szybko rozwinąć swoją firmę. Jeżeli prowadzisz swoją działalność na terenie Mysłowic lub chcesz dotrzeć do klientów na terenie Śląska, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nasza firma specjalizuje się w skutecznym pozycjonowaniu stron w Mysłowicach, dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś! 

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych, to proces obejmujący szereg działań, które mają na celu zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej (strony Twojej firmy) w wynikach wyszukiwania Google (lub innej wyszukiwarki, w zależności od potrzeb Twojej firmy). Pozycjonowanie strony internetowej w Mysłowicach wymaga przeprowadzenie wielu działań na stronie (tzw. on-site SEO) oraz poza nią (tzw. off-site SEO). Nasza usługa, czyli pozycjonowanie stron w Mysłowicach sprawia, że Twoja strona znajdzie się na wyższej pozycji w Google i dzięki temu więcej potencjalnych klientów wejdzie na stronę Twojej firmy. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej w Mysłowicach sprawi, że o Twojej firmie dowie się znacznie więcej osób, co automatycznie zwiększy liczbę klientów.

Analiza aktualnej sytuacji strony internetowej

Pierwszym działaniem, które przeprowadzają nasi specjaliści po nawiązaniu współpracy z klientem, jest analiza strony internetowej, czyli audyt SEO. Analiza jest konieczna, ponieważ pozwala określić, na jakiej pozycji w wynikach wyszukiwania znajduje się strona klienta oraz co trzeba zrobić, aby ją poprawić. Na tym etapie bardzo duże znaczenie ma sprawdzenie, na jakie słowa kluczowe jest rankowana Twoja strona internetowa, ponieważ pozwala to określić, jak można zwiększyć liczbę odwiedzin witryny. Podczas analizy strony sprawdzamy również, czy treść i struktura strony są zgodne z aktualnymi wytycznymi Google.

Optymalizacja strony internetowej

Po przeprowadzeniu dokładnej analizy strony internetowej przechodzimy do prawdopodobnie najważniejszego etapu, czyli optymalizacji strony. Właściwie wszystkie strony internetowej, a już szczególnie te, które nigdy nie były pozycjonowane, mają pewne elementy, które wymagają poprawy. Optymalizacja strony internetowej, którą zajmują się nasi specjaliści, polega na wprowadzaniu na witrynę wytycznych określonych na podstawie audytu SEO (analizy strony internetowej). Czas trwania, koszt oraz przede wszystkim to, kiedy pojawią się pierwsze efekty pozycjonowania, są zależne od konkurencyjności danej branży, rozmiaru i historii strony oraz celów klienta. Optymalizacja strony internetowej jest istotne nie tylko dla przedsiębiorców, którzy skupiają się na zdobywaniu „organicznego” ruchu na stronie, ale również dla firm, które bazują na płatnej reklamie – bez odpowiedniej treści na stronie, sprowadzeni na nią potencjalni klienci szybko zrezygnują z zakupu produktów lub usługi.

Zdobywanie linków do strony internetowej

Optymalizacja strony internetowej to nie tylko działania na stronie internetowej (np. content marketing lub poprawa struktury strony), ale również działania poza stroną internetową, czyli link building. Jest to konieczne, ponieważ aby strona była dobrze widoczna w Internecie, trzeba zgromadzić linki do niej z zewnętrznych źródeł. Aby wyszukiwarka Google mogła zwiększyć autorytet strony na podstawie zdobytych linków, muszą one pochodzić z odpowiednich źródeł jak np. powiązane tematycznie portale i strony internetowe, własnych stron internetowych naszej firmy oraz dużych katalogów firmowych. Stosujemy oryginalne strategie dla zdobywania wartościowych rynków, dlatego nasi klienci mogą bardzo szybko zobaczyć efekty współpracy.

Pozycjonowanie wewnętrzne strony internetowej

Optymalizacja strony i zdobywanie linków zewnętrznych to bardzo ważne etapy pozycjonowania. Sukces nie jest jednak możliwy bez długotrwałej i regularnej pracy nad treścią na stronie. Stworzenie bloga i zadbanie o content marketing to nieodłączne elementy skutecznego pozycjonowania strony internetowej. Dzięki odpowiedniej wiedzy naszych specjalistów i współpracy z copywriterami, artykuły umieszczone na Twojej stronie będą nie tylko dostosowane do wytycznych wyszukiwarki, ale również przyjemne do czytania dla potencjalnych klientów. Duże efekty pozycjonowania strony internetowej w Mysłowicach mogą być widoczne dopiero po pewnym okresie, dlatego im szybciej nawiążesz z nami współpracę, tym lepiej dla Twojej firmy!