Jesteś z i szukasz strony internetowej dla siebie lub swojego biznesu? Świetnie trafiłeś! Nasza firma, od 2018 roku zajmuje się tworzeniem stron oraz sklepów internetowych, a także ich późniejszą obsługą oraz pozycjonowaniem.

 Jeżeli chcesz mieć najlepszą stronę internetową w to jesteś we właściwym miejscu! Dlaczego warto nam zaufać? Posiadamy bardzo elastyczną ofertą na strony internetowe w oraz na sklepy internetowe w .

 To co możemy Ci zaoferować to:

  • tanie strony internetowe
  • profesjonalne strony firmowe
  • sklepy internetowe

Tanie strony internetowe

Jeżeli dopiero zaczynasz ze swoim biznesem, na pewno uważnie liczysz każdą wydaną złotówkę – jest to szczególnie ważne, w obecnych, niepewnych czasach. Dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na tanie strony internetowe w .

 Strona internetowa za 500 zł brutto/rocznie! W ramach tej usługi stworzymy dla Ciebie stronę internetową, napiszemy odpowiednie teksty, a także uzupełnimy stronę zdjęciami z profesjonalnego banku zdjęć. Dołożymy wszelkich starań, aby była to najładniejsza strona internetowa firmy z

Twoja strona będzie, będzie to tak zwany one-page, czyli strona, którą przewija się w górę i w dół. Jest to najlepsze rozwiązanie dla firm, które dopiero zaczynają i chcą być obecne w internecie, ale nie chcą wydawać na to tysięcy złotych.

Co wyróżnia nasze tanie strony internetowe w ?

  • w pełni responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych. Jest to bardzo ważne, ponieważ nie tylko osoby zamieszkujące korzystają głównie z telefonów komórkowych, ale robi tak niemal 80% Polaków!
  • będzie posiadała formularz kontaktowy, dzięki któremu osoby wchodzące na Twoją stronę internetową, będą w stanie szybko się z Tobą skontaktować.
  • Na Twojej stronie zamieścimy mapę Google Maps. Dzięki temu Klienci z łatwością znajdą Twoją firmę, a odpowiedni przycisk od razu uruchomi nawigację GPS w ich telefonie.
  • Twoja strona internetowa, będzie posiadała klikalne numery telefonów oraz adresy email – dzięki temu, użytkownicy telefonów komórkowych, od razu będą mogli się z Tobą skontaktować.
  • Posiadała certyfikat SSL, czyli ikonkę kłódeczki przy nazwie strony. Dzięki temu, Twoja strona będzie bezpieczna i zaufana.
  • Posiadała zainstalowany skrypt Google Analytics, który pozwoli Ci dokładnie widzieć ile osób odwiedza Twoją stronę
  • Uwaga! Promocja tylko do końca tego miesiąca! Utworzenie wizytówki w Google Map GRATIS!

Jak tworzymy nasze strony? Stawiamy na WordPress!

WordPress jest jednym z najbardziej popularnych systemów CMS. Ma wiele zalet, które sprawiają, że jest on tak chętnie wybierany przez użytkowników. Przede wszystkim jest on bardzo łatwy w użyciu i dostępny za darmo jako open source. To znaczy, że możesz go dostosować do swoich potrzeb i preferencji, a także dostosować go do swoich potrzeb i preferencji. Ponadto dostępnych jest wiele darmowych szablonów i wtyczek, które pomagają w tworzeniu i edycji treści. WordPress jest także bardzo elastyczny i może być używany do tworzenia zarówno małych, jak i dużych stron internetowych. Korzystanie z WordPressa jest bardzo praktyczne, ponieważ umożliwia tworzenie i edycję treści bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej.

Być może słyszałeś, że WordPress służy wyłącznie do tworzenia blogów. Jest to bardzo popularny mit. WordPress to jeden z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych systemów CMS i można go używać do tworzenia stron internetowych, sklepów internetowych, witryn portfelowych, stron w mediach społecznościowych, aplikacji internetowych i wielu innych. Użytkownicy WordPressa mają dostęp do wielu darmowych wtyczek i narzędzi, które umożliwiają tworzenie niemal dowolnego typu strony internetowej. Przykłady takich darmowych wtyczek to na przykład program do wysyłania newsletterów.

Czy wordpress jest bezpieczny?

WordPress jest bezpieczny, jeśli użytkownik przestrzega podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zaleca się regularne aktualizowanie wersji systemu CMS WordPress oraz wtyczek i szablonów, aby zapobiec wyciekom danych. Użytkownicy powinni także zachować ostrożność i zawsze zaktualizować hasła, aby zapobiec dostępowi nieuprawnionym osobom. Jeśli użytkownik przestrzega zasad bezpieczeństwa, WordPress jest bezpiecznym systemem CMS, który może być używany bez obaw. Podczas naszej pracy, korzystamy tylko ze sprawdzonych i zaufanych programów, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo Twojej strony internetowej.