Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Jeżeli czytasz ten artykuł, to zapewne zastanawiasz się dlaczego warto mieć stronę internetową. Być może aktywnie działasz na Facebooku, lub instagramie i nie widzisz korzyści jakie jest w stanie dać Ci strona internetowa. Dlatego też, w tym tekście w wielkim skrócie powiem Ci, jak Twoja własna strona internetowa w krótkim czasie zwiększy Twoja sprzedaż.

Lepsze kierowanie reklam

Wielu moich Klientów, zanim zaczęliśmy współpracę reklamowało się na Facebooku. Nie wiedzieli jednak, że posiadając własną stronę internetową, mogą tworzyć różne reklamy i kierować je do różnych odbiorców. Na przykład, jeżeli jesteś trenerem osobistym, możesz przygotować inną reklamę dla kobiet oraz mężczyzn. Taka reklama, będzie kierowała na specjalnie stworzoną podstronę, na Twojej stronie internetowej dzięki temu konkretni Klienci, zobaczą konkretne efekty. Wyobrażasz sobie, jak w taki sposób możesz wyprzedzić konkurencję? Wyobraź sobie, że tworzysz reklamę tylko dla mężczyzn, a na stronie docelowej widzą treść dla mężczyzn oraz efekty innych mężczyzn. Doskonale wiesz, że podczas ćwiczeń na czym innym zależy mężczyznom, a na czym innym kobietom. Dzięki stronie internetowej, kilkukrotnie zwiększasz efektywność swojej reklamy!

Badanie skuteczności reklamy

Na każdej stronie którą tworzę, instaluje rozbudowane narzędzie analityczne Google Analytics.  Dzięki temu, wspólnie z Klientami analizujemy co ludzie robią na stronie. Jeżeli wyświetlasz reklamę na Facebooku, nie wiesz jak długo ludzie ją oglądają. Być może Twoja reklama dociera do 15000 osób, ale każda z nich poświęca jej zaledwie 3 sekundy. Jeżeli masz własną stronę, dokładnie wiesz ile czasu ludzie spędzają na stronie. Co więcej, możesz robić różne testy. Na przykład stworzyć dwie kampanie reklamowe i patrzeć jak przekłada się to na zaangażowanie Twoich Klientów.

Tworzenie grup remarketingowych

Na pewno spotkałeś się ze słowem “remarketing“. A jeśli nie, to na pewno zdarzyło Ci się widzieć, jak przeglądałeś jakieś produkty w internecie, a potem wszędzie widziałeś ich reklamę. Dzięki własnej stronie internetowej, możesz osiągnąć ten sam efekt! Co więcej, osoby które będą zainteresowane dietą zobaczą inną reklamę, a osoby zainteresowane konkretnym treningiem zobaczą reklamę z tym konkretnym treningiem! To OGROMNE rozbudowanie możliwości reklam na Facebooku, które bezpośrednio przekłada się na ich SKUTECZNOŚĆ.

Czy to wszystko?

Oczywiście nie, to tylko wierzchołek możliwości jakie daje Ci odpowiednio zrobiona i prowadzona strona internetowa. Do tego należy dodać jeszcze pozycjonowanie w Google, które pozwoli Ci szybko zdobywać nowych Klientów, a także budowę własnej marki oraz autorytetu! Ile to kosztuje? Jak pokazuje praktyka, jest to inwestycja, która zwraca się w ciągu pierwszych 2-3 miesięcy.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się ze mną i umów na darmową konsultację bez żadnych zobowiązań!

Jeżeli potrzebujesz pomocy ze swoją stroną lub sklepem internetowym zgłoś się do nas!

Chętnie pomożemy Ci rozwiązać wszelkie problemy!